Dawid Słabosz nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów!

Ogłaszamy kolejne wzmocnienie naszej drużyny. Do ŁKS-u jako wolny zawodnik dołączył Dawid Słabosz.

Dawid urodził się 22 sierpnia 2002 roku w Krakowie. Gra na pozycji środkowego pomocnika. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w klubie Gdovia Gdów. W wieku 12 lat przeniósł się do Górnika Wieliczka w którym grał przez cztery kolejne sezony. Przed rundą jesienną rozgrywek 2018/19 dołączył do zespołu Korony Kielce. W ostatnim sezonie w zespole z Kielc (2020/2021), Dawid, był dołączony do kadry pierwszej drużyny, ale nie miał okazji zadebiutować w rozgrywkach Fortuna I ligi. W barwach Korony rozegrał 21 meczów na poziomie Centralnej Ligi Juniorów U-18  oraz 25 meczów na poziomie III ligi w drugiej drużynie. W sezonie 2021/22 dołączył do drugoligowego Znicza Pruszków. W zespole z województwa mazowieckiego rozegrał jedno spotkanie w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski przeciwko Lechowi II Poznań. Po rundzie jesiennej rozwiązał kontrakt z pruszkowskim zespołem i w dniu dzisiejszym dołączył do drużyny ŁKS-u Probudex Łagów.

 

Dawid, witamy w zespole, życzymy samych udanych występów. 

Zostaw komentarz

Newsletter

Zapisz się do Naszego Newslettera, zostaw Swój e-mail a będziemy Cię informować na bieżąco o wynikach.