Najbliższy przeciwnik – Chełmianka Chełm

Emocji związanych z meczami ŁKS-u ciąg dalszy! W 28 kolejce III ligi grupy IV na obiekcie w Łagowie podejmiemy kolejnego z kandydatów do awansu – Chełmiankę Chełm.

Chełmski Klub Sportowy powstał w 1955 roku. Na szczeblu III – ligowym występuje od 2010 roku z roczną przerwą spowodowaną reorganizacją rozgrywek. Najwyższe miejsce w gronie trzecioligowców Chełmianka zanotowała w poprzednim sezonie, kiedy znalazła się tylko za plecami drużyny która zdominowała rozgrywki – Wisły Puławy.

Nasz najbliższy przeciwnik to kolejny rywal z czołowej piątki naszej grupy III ligi. Po 27 kolejkach udało im się zgromadzić 51 punktów co na ten moment umiejscawia ich na czwartym miejscu w tabeli.

W poprzedniej kolejce, Chełmianka bezbramkowo zremisowała z Wisłoką Dębica.

Po dziewięciu tegorocznych spotkaniach ekipa z województwa lubelskiego dopisała do swojego dorobku 17 punktów na co złożyło się: pięć zwycięstw, dwa remisy i tyle samo porażek.

Chełmianka to drużyna, która bardzo dobrze prezentuje się na wyjazdach. W trwającym sezonie z obcych boisk osiem razy wywiozła komplet oczek, trzy razy dzieliła się punktami i tylko dwa razy schodziła z placu gry pokonana.

Ostatnie stracie pomiędzy ekipą ŁKS-u, a podopiecznymi Trenera Tomasza Złomańczuka, zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem tych drugich.

Najwięcej goli w tym sezonie dla Chełmskiego klubu zdobył Ezana Kahsay. Do bramki rywali znalazł on drogę 16 razy i wciąż walczy o tytuł najlepszego strzelca ligi.

Trzymajcie kciuki za NASZ ŁKS i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Historia spotkań:

2020/21 III liga