Remisujemy z Wieczystą Kraków!

W czwartej grze kontrolnej podejmowaliśmy na własnym boisku jedną z najbardziej rozpoznawalnych medialnie drużyn na arenie krajowej – Wieczystą Kraków.

Chociaż przyjechała do Łagowa bez pauzującego z powodu urazu Sławomira Peszko to jej skład i tak wyglądał imponująco i zapowiadał interesujące dla oka widowisko.

W pierwszej połowie okazje na zdobycie bramki miała zarówno nasza jedenastka, jak i zawodnicy ekipy z małopolski. Obstawiany przez obrońców Wieczystej był Amarildo. Widać było, że byli oni przygotowani na to, że Brazylijczyk może sprawić im sporo problemów. Dobrą okazję miał nasz nowy zawodnik – Kacper Grzela, ale piłka po jego strzale minęła bramkę.

Po godzinie gry za sprawą błędu zawodników gości udało się nam przechwycić piłkę i po strzale Miłosza Gierczaka wyjść na prowadzenie. 10 minut przed końcem faulowaliśmy we własnym polu karnym, co poskutkowało podyktowaniem rzutu karnego dla Wieczystej. Jedenastkę na gola zamienił Radosław Majewski i wyrównał wynik spotkania. Chociaż testowany przez nas bramkarz wyczuł kierunek, w którym będzie strzelał doświadczony pomocnik to nie zdołał obronić jego strzału.

Mimo iż drużyna z małopolski aktualnie występuje w okręgówce, to jej szeregi zasilają na pewno zawodnicy o większym potencjale. Widać to było po prezentowanym poziomie na boisku. Gra mogła się podobać, a oba zespoły chciały grać piłką. Po sparingu z tym rywalem możemy być zadowoleni. Remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem, a na pewno może pozytywnie napawać coraz to lepsza dyspozycja naszych zawodników.

Skrót spotkania: https://youtu.be/qJ2uB-J2UkY

Leave a comment

Newsletter

Zapisz się do Naszego Newslettera, zostaw Swój e-mail a będziemy Cię informować na bieżąco o wynikach.