Konkurs z kinem Helios

Jutro o godzinie 17:00 podejmiemy na własnym stadionie drugą drużynę Cracovii Kraków.

Poniżej kilka informacji dotyczących organizacji meczu:
✔️ Wstęp na mecz jest bezpłatny
✔️ Na stadion zostanie wpuszczonych 75 kibiców (25 % pojemności stadionu) w związku z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi organizacji meczów podczas pandemii COVID-19
✔️ Bramy wejściowe na stadion zostaną otwarte o 16:00
✔️ Dla Państwa bezpieczeństwa przy wejściu na stadion będzie możliwość dezynfekcji rąk. Pamiętajmy również o zachowaniu bezpiecznej odległości na trybunach.

Oczywiście przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych kibiców. W przerwie meczu zoorganizujemy konkurs w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie do kina Helios na finałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Chelsea Londyn.
Link do wydarzenia:

Zapraszamy serdecznie kibiców jutro na stadion przy ul. Zapłotniej!